אלון הוכמן ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

אודות המשרד אלון הוכמן ושות׳

עו"ד אלון הוכמן חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1997.

משרדנו מספק מגוון גדול של שירותים משפטיים ללקוחות פרטים ועסקיים.
שירותי המשרד מתבצעים תוך דגש על אמינות מקצועית וליווי הלקוח באופן צמוד וקפדני עד לסיום הטיפול בעניינו.

יתרונו הגדול והייחודי של המשרד הינו ביכולתו להעניק ללקוח חליפה משפטית מושלמת תחת קורת גג אחת, במגוון רחב של תחומים משפטיים.

משרד אלון הוכמן ושות' שם לו לדגש שימרה על אמונם של לקוחותיו ומצטיין בקידום סוגיות רגישות ומורכבות לשביעות רצונם, בין כותלי בית המשפט ומחוצה לו. גישתו המקצועית של עו"ד הוכמן מבוססת על שליטה אבסולוטית בכלל הטכניקות המשפטיות לפתרון סכסוכים, בשילוב לימוד מעמיק של כלל היבטי פעילותו של הלקוח.

על לקוחותיו של משרד אלון הוכמן ושות' נמנים גופים מסחריים מהגדולים בארץ, אנשי עסקים ישראלים ולקוחות זרים.

משרד עו"ד הוכמן מייצג לקוחות רבים מישראל ומחו"ל בתחומי הפרקטיקה השונים ובמיוחד בתחום דיני החברות, ליטיגציה תאגידית, דיני מקרקעין, דיני מכרזים, דיני חוזים, דיני בנקאות, דיני עבודה, צוואות וניהול עיזבונות.וכן ניתנים שירותי נוטריון. 
בנוסף, מתמחה עו"ד הוכמן בליטיגציה מסחרית ובבנקאות; בעבר עסק עו"ד הוכמן גם בגביה ובתוך כך ייצג את הבנק הבינלאומי הראשון ובנק מסד והינו בקיא בדיני בנקאות, דיני שטרות ודיני חיובים.

המשרד משרת את לקוחותיו במומחיות ובמקצועיות חסרת פשרות בכל תחומי המשפט המסחרי האזרחי, בהסתמך על ניסיונו המקצועי העשיר של עו"ד הוכמן ומחוייבותו למצויינות, מקצועיות וזמינות ללקוח, תוך שילוב ניסיונו העשיר בבוררויות, גישור וניהול מו"מ.

עורך דין אלון הוכמן משמש אף בורר בסכסוכים מסחריים מורכבים.

משרדנו מעניק שירותים מגוונים ומציע מטריה משפטית מקצועית ורחבת היקף, הכוללת בין היתר ייעוץ שוטף לתאגידים, למשקיעים, לייזמים, לקבלנים, לרשויות וללקוחות פרטיים.

משרדנו בעל ניסיון רב בהיבטים המסחריים מגוונים, הכוללים ליווי צמוד וטיפול משפטי, עריכת חוות דעת משפטיות, ניהול מו"מ במסגרת התקשרויות עסקיות וכן יעוץ וייצוג בכל הערכאות השיפוטיות ומול רשויות השילטון והשילטון המקומי.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם רואי חשבון, שמאי מקרקעין ואנשי מקצוע נוספים, על מנת לתת מענה משפטי כולל ורחב היקף בכל תחומי המשפט בהתאם לצרכי הלקוח.

כאמור ומעל הכול אנו חותרים להצבת סטנדרטים מן השורה הראשונה ומחויבים ליחס חם, אישי, אנושי ודיסקרטי תוך שמירה על מקצועיות, יעילות, על אינטרס הלקוח ויחסיו מול הגורמים מולם הוא עומד וכן על עמידה בלוח זמנים מחייב.
עו"ד אלון הוכמן בעל השכלה משפטית, ניהולית וכלכלית רחבה, ובעל הכשרה וניסיון רב.

משרדו של עוד הוכמן הינו משרד עריכת דין דינמי ויצירתי, אשר מספק מגון רחב של שירותים משפטיים מעולים, תוך מתן דגש על אסטרטגיות מוגדות היטב, ידע, ניסיון משפטי ותשומת לב מפורטת לצרכי הלקוח.

המשרד, שנוסד בשנת 2001 הינו משרד בוטיק, המטפל במקרים מורכבים הדורשים חשיבה מקורית, תובנות משפטיות, יצירתיות ואסטרטגיות ייחודיות.

משרד אלון הוכמן ושות' קובע יעדים ברי השגה, מגדיר את האסטרטגיות והטקטיקות האפקטיביות ביותר, וממנף את ניסיונו והבנתו המשפטית בכדי להשיא את התוצאה האפשרית הטובה ביותר עבור לקוחותיו.

במסגרת השירות הבלתי מתפשר אותו מקפיד המשרד להעניק ללקוחותיו, משרדנו רואה לעצמו כחובה לעמוד ברף המקצועי הגבוה ביותר ולהעניק ללקוחותיו את השירות המשפטי האופטימאלי, בבית המשפט, באולם הבוררות ומחוצה להם, תוך מעורבותו האישית והמקצועית של עו"ד הוכמן בכל התיקים המתנהלים במשרד.

משרד עו"ד הוכמן מספק יעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר. היכרות מעמיקה של המשפט, יצירתיות, גמישות מחשבתית ומסירות אין סופית ללקוחותינו – כל אלה מאפשרים לנו לספק ייעוץ משפטי מקיף ומלא בכל תחומי המשפט המסחרי.

נשמח אם תיצרו עימנו קשר לכל נושא

נדל״ן ודיני מקרקעין

משפט מנהלי ודיני מכרזים

דיני ירושה וצוואות

שירותי נוטריון

דיני עבודה

ליווי משפטי לחברות

ליטיגציה סכסוכים מסחריים

התחדשות עירונית

עורך דין אלון הוכמן
משרד עו"ד אלון הוכמן

לפרטים ומידע נוסף:

דילוג לתוכן